BVO Jeugdtoernooi Hoofdronde

Poule / Gruppe | Gold A

Tijd / Zeit
Team 1
Team 2
Veld / Platz
Uitslag / Ergebnis
11.30 – 11.45
PSV A
VV Schaesberg
1
2-0
11.47 – 12.02
Roda JC A
TuS Koblenz
1
2-0
12.45 – 13.00
TuS Koblenz
PSV A
1
2-4
13.02 – 13.17
VV Schaesberg
Roda JC A
1
2-2
13.19 – 13.34
VV Schaesberg
TuS Koblenz
1
3-3
13.36 – 13.51
PSV A
Roda JC A
1
2-0
Plaats / Platz
Team
Wedstr. / Spiele
Punten / Punkte
Doelpunten voor
Doelpunten tegen
1
PSV A
3
9
8
2
2
Roda JC A
3
4
4
4
3
VV Schaesberg
3
2
5
7
4
TuS Koblenz
3
1
5
9

Poule / Gruppe | Gold B

Tijd / Zeit
Team 1
Team 2
Veld / Platz
Uitslag / Ergebnis
11.30 – 11.45
Alemannia Aachen
Fortuna Koln
2
1-2
11.47 – 12.02
PSV B
MVV A
2
1-0
12.45 – 13.00
MVV A
Alemannia Aachen
2
1-1
13.02 – 13.17
Fortuna Koln
PSV B
2
0-1
13.19 – 13.34
Fortuna Koln
MVV A
2
2-0
13.36 – 13.51
Alemannia Aachen
PSV B
2
1-0
Plaats / Platz
Team
Wedstr. / Spiele
Punten / Punkte
Doelpunten voor
Doelpunten tegen
1
Fortuna Koln
3
6
4
2
2
PSV B
3
6
2
1
3
Alemannia Aachen
3
4
3
3
4
MVV A
3
1
1
4

Poule / Gruppe | Gold C

Tijd / Zeit
Team 1
Team 2
Veld / Platz
Uitslag / Ergebnis
11.30 – 11.45
Wattenscheid 09
Westerlo
3
0-3
11.47 – 12.02
Sint Truiden STVV
De Graafschap A
3
1-1
12.45 – 13.00
De Graafschap A
Wattenscheid 09
3
2-4
13.02 – 13.17
Westerlo
Sint Truiden STVV
3
0-3
13.19 – 13.34
Westerlo
De Graafschap A
3
4-0
13.36 – 13.51
Wattenscheid 09
Sint Truiden STVV
3
0-6
Plaats / Platz
Team
Wedstr. / Spiele
Punten / Punkte
Doelpunten voor
Doelpunten tegen
1
Sint-Truiden STVV
3
7
10
1
2
Westerlo
3
6
7
3
3
Wattenscheid 09
3
3
4
11
4
De Graafschap A
3
1
3
9

Poule / Gruppe | Gold D

Tijd / Zeit
Team 1
Team 2
Veld / Platz
Uitslag / Ergebnis
11.30 – 11.45
VV Bekkerveld
De Joventjes
4
0-3
11.47 – 12.02
Standard Luik
Roda JC B
4
1-0
12.45 – 13.00
Roda JC B
VV Bekkerveld
4
1-0
13.02 – 13.17
De Joventjes
Standard Luik
4
0-1
13.19 – 13.34
De Joventjes
Roda JC B
4
1-0
13.36 – 13.51
VV Bekkerveld
Standard Luik
4
0-4
Plaats / Platz
Team
Wedstr. / Spiele
Punten / Punkte
Doelpunten voor
Doelpunten tegen
1
Standard Luik
3
9
6
0
2
De Joventjes
3
6
4
1
3
Roda JC B
3
3
1
2
4
VV Bekkerveld
3
0
0
8

Poule / Gruppe | Silver A

Tijd / Zeit
Team 1
Team 2
Veld / Platz
Uitslag / Ergebnis
11.30 – 11.45
Euskirchener TSC
SJO SVS / ZW
5
7-0
11.47 – 12.02
FC Wegberg-Beeck
Fortuna Sittard A
5
3-0
12.45 – 13.00
Fortuna Sittard A
Euskirchener TSC
5
3-2
13.02 – 13.17
SJO SVS / ZW
FC Wegberg-Beeck
5
0-3
13.19 – 13.34
SJO SVS / ZW
Fortuna Sittard A
5
1-3
13.36 – 13.51
Euskirchener TSC
FC Wegberg-Beeck
5
1-2
Plaats / Platz
Team
Wedstr. / Spiele
Punten / Punkte
Doelpunten voor
Doelpunten tegen
1
FC Wegberg-Beeck
3
9
8
1
2
Fortuna Sittard A
3
6
6
6
3
Euskirchener TSC
3
3
10
5
4
SJO SVS / ZW
3
0
1
13

Poule / Gruppe | Silver B

Tijd / Zeit
Team 1
Team 2
Veld / Platz
Uitslag / Ergebnis
11.30 – 11.45
De Graafschap B
Fortuna Sittard B
6
2-4
11.47 – 12.02
SJO Krijtland
MVV B
6
2-1
12.45 – 13.00
MVV B
De Graafschap A
6
0-2
13.02 – 13.17
Fortuna Sittard B
SJO Krijtland
6
4-1
13.19 – 13.34
Fortuna Sittard B
MVV B
6
5-1
13.36 – 13.51
De Graafschap A
SJO Krijtland
6
2-0
Plaats / Platz
Team
Wedstr. / Spiele
Punten / Punkte
Doelpunten voor
Doelpunten tegen
1
Fortuna Sittard B
3
9
13
4
2
De Graafschap A
3
6
6
4
3
SJO Krijtland
3
3
3
6
4
MVV B
3
0
2
9